General Information

Genel Bilgiler

Başkanlığımız üniversitemizin idari birimlerine, fakültelerine, yüksekokuluna, enstitü ve öğrenci yurduna donanım, yazılım, web, ağ ve bilgisayar arızaları ve bağlantıları ile ilgili sorun ve taleplerini karşılamak amacıyla hizmet vermektedir.

Üniversitemiz akademik ve idari birimlerinin ihtiyaç duyduğu duyduğu bilişim malzemelerini belirleyip, süreklilik ve üst düzeyde verimlilik ideali ile uygun alt yapıyı planlayarak, donanım, yazılım, ağ, sistem, web ve teknik servis hizmetini idari ve akademik birimlere sunmaktadır.

Kurumsal verimliliği artırmak, hizmetlerde etkinliği ve sürekliliği sağlamak için mevcut personeli ve ekipmanı ile sorumlu olduğumuz alanlarda, sorunlara olabildiğince çabuk çözüm bulmak, sürekli iyileşme ve gelişmeyi sağlayacak tedbirler almaktadır.

Bilgi İşlem Daire Başkanlığımız, Daire Başkanımız, Şube Müdürümüz, Yazılım ve Ağ Grubu, Web Grubu, Teknik Servis Grubu ile Üniversitemiz birimlerine hizmet vermektedirler.

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı; Şube Müdürünün, Yazılım Grubunun, Teknik Destek Grubunun, Sistem ve Ağ Grubunun işbölümünü yapar, denetler.

Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü; İş bölümüne uygun olarak Yazılım Grubunun, Teknik Destek Grubunun, Sistem ve Ağ Grubunun iş akışını yönetir, yönlendirir ve denetler.

EBYS
EBYS
AKADEMİK TAKVİM
AKADEMİK
TAKVİM
ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ
ÖĞRENCİ BİLGİ
SİSTEMİ
YARDIM MASASI
YARDIM MASASI
UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ
UZAKTAN EĞİTİM
MERKEZİ
TELEFON REHBERİ
TELEFON
REHBERİ
E-POSTA
E-POSTA
CİMER
CİMER
KONSERLER
KONSERLER
YEMEK MENÜSÜ
YEMEK
MENÜSÜ
YEMEK REZERVASYON
YEMEK
REZERVASYON
MGÜ SANAT GALERİSİ
MGÜ
SANAT GALERİSİ