How a Library?

Hoş Geldiniz!

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi’nin, başta Rektörü olmak üzere tüm personeli adına, sizi Kütüphanemizin sunduğu her olanaktan yararlanmaya davet etmiş olmaktan memnuniyet duymaktayız.

Seçkin bir akademik eğitimin, seçkin bir Kütüphane deneyimi ile başladığına inanıyoruz. Umarız sizlere en iyi hizmeti, birinci sınıf koleksiyonları ve ilham verici çalışma alanlarını sunabileceğiz. Bunların hepsinin başarılı olmanıza yardımcı olacağı düşüncesindeyiz.

Zamandan tasarruf etmeye ve araştırmalarınızı yenilikçi yöntemlerle geliştirmenize yardımcı olmaya çalışacağız. Dijitalleştirme, koruma, açık erişim ve adil kullanım konusundaki çalışmalarımız ile bilgiyi daha erişilebilir kılarak, Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi’nin erişim alanını daha da genişleteceğimize inanıyoruz.

Hazırlık aşamasında olan web sitemizi takip ederek, bu harika Kütüphane hakkında bilgilenip, yeniliklerden haberdar olabilirsiniz. Lütfen Kütüphanemizi nasıl daha iyi hale getirebileceğimize dair herhangi bir düşünce veya öneri için bizimle iletişime geçiniz…

EBYS
EBYS
AKADEMİK TAKVİM
AKADEMİK
TAKVİM
ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ
ÖĞRENCİ BİLGİ
SİSTEMİ
YARDIM MASASI
YARDIM MASASI
UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ
UZAKTAN EĞİTİM
MERKEZİ
TELEFON REHBERİ
TELEFON
REHBERİ
E-POSTA
E-POSTA
CİMER
CİMER
KONSERLER
KONSERLER
YEMEK MENÜSÜ
YEMEK
MENÜSÜ
YEMEK REZERVASYON
YEMEK
REZERVASYON
MGÜ SANAT GALERİSİ
MGÜ
SANAT GALERİSİ