2020-2021 ÖĞRETİM YILI TÜRK EĞİTİM VAKFI EĞİTİM (ÜNİVERSİTE) BURSU

Türk Eğitim Vakfı, her yıl olduğu gibi maddi desteğe ihtiyacı olan başarılı öğrencilere burs vermektedir.

Türk Eğitim Vakfı, 2020-2021 öğretim yılı için fakülte/yüksekokul öğrencilerimize (..1..) burs kontenjanı ayırmıştır. Öğrencilerimizin Türk Eğitim Vakfı burslarından yararlanabilmesi için;

• Burs başvuru tarihleri 28 Eylül-18 Ekim olup bu amaçla http://burs.tev.org.tr/ web adresinde başvuru formları yayımlanmaya başlamıştır.

• Başvuru süresinin bitmesinin ardından Türk Eğitim Vakfı tarafından ön eleme yapılacaktır. Ön elemeyi geçerek mülakata katılmaya hak kazanan öğrencilere aşamalarla ilgili SMS veya e-posta ile bilgilendirme yapılacak; dosyalarını hangi adrese göndermeleri gerektiği de bildirilecektir. (Üniverstelerde evrak teslimi yapılmayacaktır.)

• Seçime katılacak yetkili kişilerle birlikte oluşacak TEV Burs Komisyonunda aday öğrencilerimiz; evraklarıyla birlikte belirlenen tarihte yapılacak mülakatla değerlendirilecektir.

• Mülakatta adayların maddi desteğe ihtiyaç ve başarı durumları göz önünde bulundurularak, ayrılan kontenjan kadar asil ve yedek aday seçilecektir.

• Mülakatların akabinde burs için seçilen üniversitemiz öğrencilerinin asil ve yedek listesini içeren tutanaklar komisyon üyeleri tarafından imzalanması için üniversitemize ulaştırılacak ve bu işlemin ardından seçilen şartları sağlayan öğrencilerin bursları bağlanacaktır.

EBYS
EBYS
AKADEMİK TAKVİM
AKADEMİK
TAKVİM
ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ
ÖĞRENCİ BİLGİ
SİSTEMİ
YARDIM MASASI
YARDIM MASASI
UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ
UZAKTAN EĞİTİM
MERKEZİ
TELEFON REHBERİ
TELEFON
REHBERİ
E-POSTA
E-POSTA
CİMER
CİMER
KONSERLER
KONSERLER
YEMEK MENÜSÜ
YEMEK
MENÜSÜ
YEMEK REZERVASYON
YEMEK
REZERVASYON
MGÜ SANAT GALERİSİ
MGÜ
SANAT GALERİSİ