YABANCI DİL I DERSİ MUAFİYET VE SEVİYE TESPİT SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ..

     

YABANCI DİL I MUAFİYET VE SEVİYE TESPİT SINAVI SONUÇLARI


Değerli öğrencilerimiz,

25.09.2019 tarihinde yapılan Yabancı Dil I Muafiyet ve Seviye Tespit sınavı sonuçları aşağıdaki üç tabloda sınıflandırılmıştır.


- Muaf olabilmek için sınavdan 60 üzeri puan almak gerekmektedir ve muaf olan öğrencilerin puanı Yabancı Dil I dersinin harf notu olarak sisteme işlenecektir.

- 1. Şube öğrencileri sınav sonucu 30-59 puan aralığında olan öğrencilerdir.

- 2. Şube öğrencileri sınav sonucu 0-29 puan aralığında olan öğrencilerdir. Sınava katılmayan öğrenciler de bu şubede ders alacaktır.

* Dersi alttan alan öğrenciler muafiyet puanını almış olsalar da derse gelme zorunlulukları bulunmaktadır. Sınav puanları seviyelerini tespit edip ilgili şube seçimi için kullanılmıştır.

- Şube yerleştirmeleri Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı tarafından yapılacak olup; öğrencilerimizin ders programlarını OBS(Öğrenci Bilgi Sistemi) üzerinden kontrol etmesi gerekmektedir.


TABLO -1
MUAF OLAN
ÖĞRENCİLERİN LİSTESİ
SIRA NO ADI SOYADI
1 Damla Gül Öztarak
2 Dilara Sözen
3 Ali Kaan Can
4 Şeymanur Hatipoğlu
5 Merve Düzgün
6 Ahmet Koçak
7 Ali Rıza Aydın
8 Safa Yıldırım
9 Erdem Pul
10 Aybars Furkan Çelik
11 Yiğit Korkmaz
12 Dila Cengiz
13 Rıdvan Gülseçgin
14 İsa Ökden
15 Berkant Uysal
16 Tolga Baytöre
17 Itır Gönenç
18 Tuğçe Şahin
19 Ataberk Yavuz
20 Emre Türkay
21 Mert Gündüz
22 Hasan Doğu Gündüz
23 Berfin Deniz Çarıkçıoğlu
24 Nusrat Uzun
25 İzzet Özgür Baskır
26 Dorukan Çakır
TABLO -2
1. ŞUBEYE YERLEŞECEK
ÖĞRENCİLERİN LİSTESİ
SIRA NO ADI SOYADI
1 Melis Arzum Başbuğ
2 İlbey Türkan
3 Azad İnan
4 Muhammed İkbal Keskin
5 Halil İbrahim Özdemir
6 Ece Asan
7 İsmail Enes Eroğlu
8 Ecem Serçe
9 Doğukan Yaycılı
10 Birsu Demirkaya
11 Burak Yıldız
12 Berfin Kara
13 Cemre Hamzaoğlu
14 Buğra Kutbay
15 Sude Acarkol
16 Efsa Ayvaz
17 Yusuf Kenan Akçakaya
18 Ümit Karacan Kara *
19 Abdülkadir Kaçar
20 İrfan Yılmaz
21 Mustafa Korkmaz
22 Anıl Günduğ
23 Rabia Barto
24 Tuana Korkmaz
25 Almula Zeynep Kılıçarslan
26 Seyran Bahşiş
27 Sibel Edikli
28 Atakan Turaç
29 Aleyna Karaçaylı
TABLO -3
2. ŞUBEYE YERLEŞECEK
ÖĞRENCİLERİN LİSTESİ
SIRA NO ADI SOYADI
1 Emre Pektezel
2 Dilan Sebzeci
3 Dilan Özaraz
4 Nezif Çakan
5 Şerifcan Ayvaz
6 Taner Topbaş
7 Mehmet Akbaş

     

EBYS
AKADEMİK
TAKVİM
ÖĞRENCİ BİLGİ
SİSTEMİ
YARDIM MASASI
KÜTÜPHANE
TELEFON
REHBERİ
E-POSTA
CİMER
KONSERLER
HAFTANIN
MENÜSÜ