Müdür Yardımcısı

Doç. Ebru ÇATALKAYA GÖK

Doç. Ebru ÇATALKAYA GÖK


EL SANATLARI BÖLÜM BAŞKANI | KARİYER GELİŞTİRME UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜR YARDIMCISI | EL SANATLARI BÖLÜMÜ | GELENEKSEL EL SANATLARI PROGRAMI

+90 312 486 0386 | Dahili: 1549

1986 yılında Eskişehir’de doğdu.

2004-2006 yılları arasında SDÜ Isparta MYO Tekstil Bölümünü tamamladı.

2006-2009 yılları arasında Dikey Geçiş Sınavı ile kazanmış olduğu Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi El Sanatları Bölümü Tekstil Dokuma ve Örgü Anabilim Dalı’nı bitirdi.

2009-2012 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Geleneksel Türk Sanatları Anasanat Dalı, Halı, Kilim ve Eski Kumaş Desenleri Anabilim Dalı’nda Yüksek Lisans Eğitimini aldı.

2014-2018 yılları arasında Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Geleneksel Türk Sanatları Anasanat Dalı’nda Sanatta Yeterlik eğitimini tamamladı.

2013-2014 yılları arasında KTO Karatay Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı.

2014-2021 yılları arasında Gazi Üniversitesi / Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde Araştırma Görevlisi olarak görev yaptı.

2021 Mart ayından itibaren ise Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi MGÜ MYO El Sanatları Bölümü Geleneksel El Sanatları Programı’na Dr. Öğretim Üyesi olarak atanan Çatalkaya Gök, Eski Kumaş Desenleri alanına yönelik Uluslararası ve Ulusal birçok karma sergi, çalıştay ve sempozyuma katılmıştır. “Dokuma Belleği” ve “Dokuma Belleği 2 - Yazılı Kumaşlar” isimli iki kişisel sergisi bulunmaktadır.

EBYS
EBYS
AKADEMİK TAKVİM
AKADEMİK
TAKVİM
ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ
ÖĞRENCİ BİLGİ
SİSTEMİ
YARDIM MASASI
YARDIM MASASI
UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ
UZAKTAN EĞİTİM
MERKEZİ
TELEFON REHBERİ
TELEFON
REHBERİ
E-POSTA
E-POSTA
CİMER
CİMER
KONSERLER
KONSERLER
YEMEK MENÜSÜ
YEMEK
MENÜSÜ
YEMEK REZERVASYON
YEMEK
REZERVASYON
MGÜ SANAT GALERİSİ
MGÜ
SANAT GALERİSİ