MYO Web Sayfası Sorumlusu

Öğr. Gör. Haluk Doğan GÜNEŞ

Öğr. Gör. Haluk Doğan GÜNEŞ


MÜZİK VE GÜZEL SANATLAR MYO MÜDÜR YARDIMCISI
GÖRSEL-İŞİTSEL TEKNİKLER VE MEDYA YAPIMCILIĞI BÖLÜM BAŞKAN YARDIMCISI | RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMCILIĞI PROGRAMI

+90 312 486 0386 | Dahili: 1632 - 1787

1989 yılında doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Iğdır’da, lise öğrenimimi Aydın’da tamamladım. 2012 yılında Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Sinema ve Televizyon bölümünden mezun oldum. Lisans eğitimimden bu yana gerek özel sektörde, gerek kamuda uzun yıllar televizyon yayıncılığı üzerine çeşitli görevler üstlendim.

Yüksek Lisans eğitimimi Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Radyo, Sinema ve Televizyon Anabilim Dalında 2019 yılında “GSM Operatörlerinin Televizyon Reklamlarında Kullandıkları Türk Kültür İmgeleri: 2017 Yılı Reklamları Üzerine Uygulamalı Bir Çalışma” teziyle tamamladım.

2008 yılında üniversitede fotoğrafçılık eğitimi alarak başladığım fotoğraf çalışmalarıma halen devam ediyorum. Genellikle; portre, sokak fotoğrafçılığı, şehir, gece, manzara, ürün tanıtımı ve konferans alanında çeşitli projeler gerçekleştirdim.

2011 yılından bu yana proje bazlı olarak klip, tanıtım, belgesel, kısa film, TV programlarında fotoğraf ve video çekimleriyle birlikte kurgu editörlüğü görevlerini gerçekleştirdim. 2015 yılından beri de havadan görüntüleme (drone çekimleri) yapıyorum.

2022 yılının Şubat ayından bu yana Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Müzik ve Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulu Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Programcılığı Bölümü, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde Öğretim Görevlisi olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

EBYS
EBYS
AKADEMİK TAKVİM
AKADEMİK
TAKVİM
ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ
ÖĞRENCİ BİLGİ
SİSTEMİ
YARDIM MASASI
YARDIM MASASI
UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ
UZAKTAN EĞİTİM
MERKEZİ
TELEFON REHBERİ
TELEFON
REHBERİ
E-POSTA
E-POSTA
CİMER
CİMER
KONSERLER
KONSERLER
YEMEK MENÜSÜ
YEMEK
MENÜSÜ
YEMEK REZERVASYON
YEMEK
REZERVASYON
MGÜ SANAT GALERİSİ
MGÜ
SANAT GALERİSİ