ALTINDAĞ BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN ÜNİVERSİTE TANITIM GÜNLERİ’NDE ÖĞRENCİ ADAYLARIMIZ İLE BULUŞTUK

Haber Tarihi: 20-07-2023

ALTINDAĞ BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN ÜNİVERSİTE TANITIM GÜNLERİ’NDE ÖĞRENCİ ADAYLARIMIZ İLE BULUŞTUK

Üniversitemiz, Altındağ Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Üniversite Tanıtım Günleri’ne katıldı. 15-16 Temmuz 2023 tarihlerinde Başkent Millet Bahçesi’nde düzenlenen 2. Üniversite Tanıtım Günleri’nde hocalarımız öğrenci adaylarımıza lisans ve ön lisans bölümlerimizi anlattı.

Devlet ve vakıf olmak üzere 70 üniversite ve 6 eğitim kurumunun yer aldığı tanıtım fuarına Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, Üniversitelerin Rektör ve Rektör Yardımcıları, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na giren aday öğrenciler, velileri ve rehber öğretmenler katıldı.

Protokol konuşmaları ve kurdele kesimi ile başlayan programda Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı ve beraberindeki heyet, üniversite stantlarını ziyaret ederek, üniversite temsilcilerine başarılı bir etkinlik olması temennilerinde bulundu.

Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Barış Demirci, Üniversitemiz tanıtım standında öğrenci adaylarımızla görüşerek öğrencilerin sorularını yanıtladılar. Aday öğrenci ve velilerinin yoğun ilgi gösterdiği 2. Üniversite Tanıtım Günleri’nde Üniversitemiz öğretim elemanları, öğrenci adaylarımıza lisans ve ön lisans bölümlerimiz ve programlarımızın yanı sıra; kontenjanlarımız, sosyal ve sportif imkânlarımız, barınma, beslenme, ulaşım olanaklarımız gibi konular hakkında bilgi vererek tanıtım materyalleri dağıttı.

EBYS
EBYS
AKADEMİK TAKVİM
AKADEMİK
TAKVİM
ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ
ÖĞRENCİ BİLGİ
SİSTEMİ
YARDIM MASASI
YARDIM MASASI
UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ
UZAKTAN EĞİTİM
MERKEZİ
TELEFON REHBERİ
TELEFON
REHBERİ
E-POSTA
E-POSTA
CİMER
CİMER
KONSERLER
KONSERLER
YEMEK MENÜSÜ
YEMEK
MENÜSÜ
YEMEK REZERVASYON
YEMEK
REZERVASYON
MGÜ SANAT GALERİSİ
MGÜ
SANAT GALERİSİ