ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN ÜNİVERSİTE TANITIM VE TERCİH GÜNLERİNDE ÖĞRENCİ ADAYLARIMIZLA BULUŞTUK

Haber Tarihi: 03-08-2023

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN ÜNİVERSİTE TANITIM VE TERCİH GÜNLERİNDE ÖĞRENCİ ADAYLARIMIZLA BULUŞTUK

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) tarafından ‘Kariyer, Doğru Tercihle Gelecek’ temasıyla bu yıl ikincisi düzenlenen Üniversite Tanıtım ve Tercih Günleri’nde Üniversitemiz öğretim elemanları, öğrenci adaylarımıza lisans ve ön lisans bölümlerimizi anlattı.

22-23 Temmuz tarihlerinde Eski Ulus Gençlik Merkezi’nde düzenlenen fuara 48 Üniversite ve 500’e yakın akademisyen katıldı. Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden’in de katıldığı tanıtım standımızda Fakültelerimiz ve Meslek Yüksekokulumuzdan akademisyenlerimiz, Üniversitemiz öğrenci adayları ile bir araya gelerek Üniversitemizi anlattı ve adaylara doğru tercih yapmaları konusunda danışmanlık desteği verdi.

Adayların yoğun ilgi gösterdiği Üniversitemiz tanıtım standında Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden öğrencilerin sorularına bizzat yanıt vererek, tanıtım standında yer alan akademisyenlerimize ve öğrencilerimize başarılı bir etkinlik olması temennisinde bulundu. Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden’e katkılarından dolayı plaket takdim edildi.

ABB 2. Üniversite Tanıtım Günleri’nde Üniversitemiz öğretim elemanları ile öğrencilerimiz, adaylarımıza lisans ve ön lisans bölümlerimiz ve programlarımızın yanı sıra; kontenjanlarımız, sosyal ve sportif imkânlarımız, barınma, beslenme, ulaşım olanaklarımız gibi konular hakkında bilgi vererek tanıtım materyalleri dağıttı.

EBYS
EBYS
AKADEMİK TAKVİM
AKADEMİK
TAKVİM
ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ
ÖĞRENCİ BİLGİ
SİSTEMİ
YARDIM MASASI
YARDIM MASASI
UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ
UZAKTAN EĞİTİM
MERKEZİ
TELEFON REHBERİ
TELEFON
REHBERİ
E-POSTA
E-POSTA
CİMER
CİMER
KONSERLER
KONSERLER
YEMEK MENÜSÜ
YEMEK
MENÜSÜ
YEMEK REZERVASYON
YEMEK
REZERVASYON
MGÜ SANAT GALERİSİ
MGÜ
SANAT GALERİSİ