MAKEDONYA BÜYÜKELÇİSİ MANASİJEVSKİ’DEN, REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. ERHAN ÖZDEN’E ZİYARET

Haber Tarihi: 23-05-2023

MAKEDONYA BÜYÜKELÇİSİ MANASİJEVSKİ’DEN, REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. ERHAN ÖZDEN’E ZİYARET

Kuzey Makedonya’nın Ankara Büyükelçisi Jovan Manasijevski, Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden’i ziyaret etti. Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Zafer Kurtaslan ve Prof. Dr. Barış Karaelma ileTürk Kültürü Teşkilatı TÜRKSOY Genel Sekterliği temsilcisinin de katıldığı görüşmede Büyükelçi Manasijevski, Üniversitemiz hakkında bilgi aldı.

Büyükelçi Manasijevski ve Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden iki ülke arasındaki ortak tarihi, kültürel ve sanatsal değerlerin tanıtılması için çeşitli projelerin hayata geçirilmesi için mutabık kaldılar.

Rektörlük binasındaki görüşmenin ardından Üniversitemiz fakültelerini, sanat galerimizi, ses ve televizyon stüdyolarımız ile çok amaçlı salonlarımızı gezen Büyükelçi Manasijevski, Türkiye’nin müzik ve güzel sanatlar alanında ilk tematik üniversitesinde bulunmaktan ve Üniversitemizin kapasitesini yakından görmekten memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden, Büyükelçiye ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ankara’daki diplomatik faaliyetlerinde başarı dileklerini iletti.

EBYS
EBYS
AKADEMİK TAKVİM
AKADEMİK
TAKVİM
ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ
ÖĞRENCİ BİLGİ
SİSTEMİ
YARDIM MASASI
YARDIM MASASI
UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ
UZAKTAN EĞİTİM
MERKEZİ
TELEFON REHBERİ
TELEFON
REHBERİ
E-POSTA
E-POSTA
CİMER
CİMER
KONSERLER
KONSERLER
YEMEK MENÜSÜ
YEMEK
MENÜSÜ
YEMEK REZERVASYON
YEMEK
REZERVASYON
MGÜ SANAT GALERİSİ
MGÜ
SANAT GALERİSİ