ÜNİVERSİTEMİZ VE ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ'NDEN AKADEMİK İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ

Haber Tarihi: 07-07-2022

ÜNİVERSİTEMİZ VE ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ'NDEN AKADEMİK İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ

Üniversitemiz ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 'Akademik İş Birliği Protokolü' imzaladı.

Çok sayıda kurum ile işbirliği anlaşması bulunan üniversitemiz Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ile de ortak proje ve çalışmalar yürütecek.


İki kurumun başta müzik uygulamaları olmak üzere eğitim faaliyetlerinde ortak çalışmalar yürütebilmeleri amacıyla anlaşmaya vardığı protokolün imzaları Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Özden ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Aydınlı tarafından atıldı.


İmza töreninde Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Barış Karaelma ile Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Konservatuar müdürü Dr. Öğr. Üyesi Serbülend Arpa, Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Sadettin Volkan Kopar ve Türk Müziği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Mehmet Tıraşcı da yer aldı.


Protokol kapsamında taraflar; Türk müziği odaklı ortak projeler gerçekleştirebilecek, müzik alanında yapılan bilimsel çalışmalarda, bilgi, sanat ve teknoloji üretiminde, evrensel ve çağdaş gelişmeye katkıda bulunan her türlü kültürel faaliyetlerde birbirlerine destek verecek, öğrencilerin bilgi ve deneyimlerini artırmak amacıyla ortak çalışmalar yapabilecekler.

EBYS
EBYS
AKADEMİK TAKVİM
AKADEMİK
TAKVİM
ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ
ÖĞRENCİ BİLGİ
SİSTEMİ
YARDIM MASASI
YARDIM MASASI
UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ
UZAKTAN EĞİTİM
MERKEZİ
TELEFON REHBERİ
TELEFON
REHBERİ
E-POSTA
E-POSTA
CİMER
CİMER
KONSERLER
KONSERLER
YEMEK MENÜSÜ
YEMEK
MENÜSÜ
YEMEK REZERVASYON
YEMEK
REZERVASYON
MGÜ SANAT GALERİSİ
MGÜ
SANAT GALERİSİ