Uluslararası İlişkiler

MGU | Uluslararası İlişkiler
Duyurular
Haberler
İkili İş Birliği AntlaşmasıÜniversitemiz ile Ljubljana Üniversitesi Müzik Akademisi ile ikili işbirliği anlaşması imzalanmıştır. Yapılan iş birliğinin amaçları ve avantajları:

Erasmus değişim anlaşmaları dahil, kurumlar arasındaki öğrenci değişimlerinin kolaylaştırılması ve geliştirilmesi.
Ders değişimi, seminer ve dersler.
Avrupa Birliği sübvansiyonları başvurusu da dahil olmak üzere, müzik performansları ve müzik pedagojisi için ortak girişimlerin başlatılması.
Müzik performansı, müzik gelişimi ve müzik pedagojisi alanında ortak araştırma projelerinin geliştirilmesi.

MGÜ Study Turkey'de"Türkiye'de eğitim almak için birçok nedeniniz var. Türkiye dünyadaki öğrencilere, şehirlerine özgü doğal, manevi, ulaşım ve fiziki özellikleriyle eğitimde bir cazibe merkezidir.

"Evrensel düzeyde kaliteli eğitimin verildiği Türk üniversitelerinde istediğiniz eğitime Türkçe, İngilizce veya diğer dillerde devam edebilir ve kariyer gelişiminiz için Türkiye’de çalışabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız “Study Finder”ı kullanarak kriterlerinize göre bir programa karar verebilir ve eğitiminize devam edeceğiniz üniversitenizi seçebilirsiniz."

Avrupa Konservatuarlar Birliği"Avrupa Konservatuarı Birliği, Académies de Musique et Musikhochschulen (AEC), 57 ülkede profesyonel müzik eğitimi için yaklaşık 300 üye kurumdan oluşan bir Avrupa kültür ve eğitim ağıdır."

"AEC, profesyonel odaklı sanat eğitimini üç alanda mükemmellik arayışı olarak görmektedir: sanatsal uygulama; öğrenme ve öğretme; araştırma ve yenilik. Bu unsurları teşvik etmeyi ve farklı kurumlarda, ülkelerde ve bölgelerde takip ettikleri çeşitliliği ve dinamizmi teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Hızlı Bağlantılar
EBYS
AKADEMİK
TAKVİM
ÖĞRENCİ BİLGİ
SİSTEMİ
KÜTÜPHANE
TELEFON
REHBERİ
E-POSTA
CİMER
HAFTANIN
MENÜSÜ